O mně

 

Moje jméno je Jana Čančarová. Narodila jsem se v Opočně v roce 1968.

Moje jméno je Jana Čančarová. Narodila jsem se v Opočně v roce 1968.


Narodila jsem se v Opočně ve východních Čechách, kde jsem žila do svých 39 let.

V roce 2007 jsem nastoupila  svoji  cestu. Cestu omylů a pádů, úspěchů a radostí.

Odstěhovala jsem se do Prahy. Po třech letech podstoupila operaci prsu. A když mi v únoru 2018 řekli: „Máš nádor velikosti 7 centimetrového pomeranče,“řekla jsem si : „A dost ! Dělohu nedám!“

Začala jsem  hledat, studovat a objevovat  metody, které by mi pomohly můj pomeranč odstranit, aniž bych musela podstoupit operaci. A výsledek se dostavil. Po půlroční kontrole přišla zpráva: „ Myom se zmenšil, už má jen 4 cm, a  tvar hlavičky hříbku.“

Co k tomu dodat?

Stala jsem se  Mentorkou Ženských meditací Mohendžodáro.

Mohendžodáro je původní staroindický rituál, který podporuje a rozvíjí ženskost. Pravidelné praktikování má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin. Celkově navyšuje životní energii a vědomě ji rozvádí po těle.

Objevila jsem  čínskou kosmetiku, která za jednoduché pomoci bylinek pomáhá od bolestivé menstruace, odstraňuje  premenstruační syndrom (PMS), kvasinky, myomy, cysty. A mimo jiné má i omlazující účinky.

Pokud chceš znát celý můj příběh, máš bulku v prsu, myom na děloze, candidu, stav vyhoření  nebo si chceš jen popovídat, zameditovat. Napiš mi.